Monday ,25 May 2020
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Фотогалерија) ЖРК Вардар одигра дерби во Куманово
(Фотогалерија) ЖРК Вардар одигра дерби во Куманово

(Фотогалерија) ЖРК Вардар одигра дерби во Куманово

ЖРК Вардар  во дербито гостуваше на Куманово, црвено-црните дами беа поразени од повозрасните ривалки со резултат 27-24 (13-10). 

0 0a 0b 0c 1a 2 3 4 5 6 6y 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 19y 20 21 22 23 25 25qq 26 27 28 28a 29 30 31 33 34 35 36 37 37y 38