Friday ,10 July 2020
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Фотогалерија) Од мечот ЖРК Металург-Вардар во Автокоманда
(Фотогалерија) Од мечот ЖРК Металург-Вардар во Автокоманда

(Фотогалерија) Од мечот ЖРК Металург-Вардар во Автокоманда

Викендов, ЖРК Вардар беше поразен на дербито кај Металург. Домаќинот успеа да не совлада со резултат  30-28, во продолжение 70сетина фотографии од мечот.1 2 3 3a 4 4r 4r1 5 6 6i 6t 6t16y 7 7a2 8 9 10 11 11a 11e 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 22a 22b 22c 23 24 25 26 27 28 28t 29 30 31 31a 32 32r 33 33a 33b 33t 34 34e 35 36 37 38 39 40 41 41a 42 43 44 44c 44q 45 46 47 49 50