Tuesday ,23 July 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Фотогалерија) ЖРК Вардар триумфално со Чаир за крај на сезоната
(Фотогалерија) ЖРК Вардар триумфално со Чаир за крај на сезоната

(Фотогалерија) ЖРК Вардар триумфално со Чаир за крај на сезоната

Викендов,  ЖРК Вардар  го одигра последниот натпревар од оваа сезона, на домашен терен  бевме домаќини на тимот на ЖРК Чаир. Девојките на Ристова и Царчев дојдоа до победа со резултат 31-28 (15-11).  Во продолжение 40-сетина фотографии од оваа средба.

0 1 3 4 5 6 9 10 11 12 13 14 16 17 18 20 21 22 22a 23 23u 25 26 27 28 29 30 31 283255216_10221486477253522_8207207900036779944_n 283439619_10221486479253572_6162895359281771446_n 283462459_10221486479933589_6554731169343518930_n 283552561_10221486479533579_3520307782461155106_n 283867326_10221486481693633_5774108421066608601_n 283968882_10221486482813661_1931520702982119736_n 283976918_10221486477013516_7753504023206112008_n 284053540_10221486480813611_4384620812209479677_n 284173401_10221486482173645_1317759635232688316_n 284478269_10221486481933639_505160484517366713_n c c2