Friday ,14 June 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Ина Суслина ја има најдобрата одбрана на колото !(ВИДЕО) !
Ина Суслина ја има најдобрата одбрана на колото !(ВИДЕО) !

Ина Суслина ја има најдобрата одбрана на колото !(ВИДЕО) !

Двојната одбрана од седум метри на Ина Суслина заслужено е избрана за најдобра, за ова коло во Лигата на Шампиони. Суслина имаше одлична партија на голот на Вардарки, и беше една од најзаслужните за победата.

Погледнете го видеото за ТОП 5 најдобри одбрани, каде Суслина се наоѓа на првото место.

http://www.laola1.tv/en-int/video/top-5-saves-main-round-4/302064.html