Tuesday ,13 April 2021
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Среќен 18.роденден Паковска Јана
Среќен 18.роденден Паковска Јана

Среќен 18.роденден Паковска Јана

Денес полнолетство, односно 18.роденден прославува пикерот на црвено-црниот женски ракометен тим, Паковска Јана. Истата премина изминатата сезона од екипата на Металург во нашот Вардар. Редакцијата на Вардар фанс и посакува среќен роденден.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЈАНА!