Tuesday ,18 December 2018
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Фотогалерија) Јуниор лига: Опш.Кисела Вода поуспешна од РК Филип Вардар во дуелот кај дамите
(Фотогалерија) Јуниор лига: Опш.Кисела Вода поуспешна од РК Филип Вардар во дуелот кај дамите

(Фотогалерија) Јуниор лига: Опш.Кисела Вода поуспешна од РК Филип Вардар во дуелот кај дамите

Викендов стартуваше ново коло во ракометната “Јуниор“ лига.  Во женскиот дел кај генерацијата родени 2004/05 година се одигра еден дуел, на истиот победа забележа екипата на ОПШ.Кисела Вода во дуелот со РК Филип-Вардар.

a a1 a2 a2g a3 a3d a4 a5 a5g a6 a7 a8 a9 a10 a11 a12 a33