Friday ,23 February 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Дербито, ЖРК Вардар – Металург Автокоманда, со директен пренос на МТВ-3
Дербито, ЖРК Вардар – Металург Автокоманда, со директен пренос на МТВ-3

Дербито, ЖРК Вардар – Металург Автокоманда, со директен пренос на МТВ-3

Денес на програмата е женско ракометно дерби во Супер Лигата, во кое ќе сретнат екипите на Вардар и Металург Вардар.

Натпреварот кој стартува од 18:30 часот во салата „Круме Кепески“ ќе може да го проследите со директен пренос на МТВ-3