Saturday ,26 September 2020
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Среќен роденден Билјана Црвенковска
Среќен роденден Билјана Црвенковска

Среќен роденден Билјана Црвенковска

Денес својот 36-ти роденден го прославува Билјана Црвенковска, која е дел од стручниот штаб на ЖРК Вардар. Билјана, минатата сезона беше дел од првиот тим, како асистент на Гарсија Парондо, успевајќи да ја освојат Европската титула.

Нашата редакција и посакува многу здравје, среќа и успеси на професионален план.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН БИЛЕ !!