Tuesday ,18 December 2018
Последни:
Home > ЖРК Вардар > Среќен роденден Андреа Пенезиќ
Среќен роденден Андреа Пенезиќ

Среќен роденден Андреа Пенезиќ

Вардаровиот лев бек,  Андреа Пенезиќ денеска го прославува својот 32 роденден. Од редакцијата на вардарфанс.мк на  Андреа и посакуваме многу успех, здравје и среќа во животот.

Среќен роденден Андреа!