Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Видео стрим) ЖРК Пелистер- Вардар 16-00 часот
(Видео стрим) ЖРК Пелистер- Вардар 16-00 часот

(Видео стрим) ЖРК Пелистер- Вардар 16-00 часот

Денес во рамките на 8.коло од плеј-офот, односно првото од вториот круг ЖРК Вардар гостува во Битола. Со почеток во 16-00 часот во салата „Боро Чурчевски“ играме дуел со домашниот тим, екипата на ЖРК Пелистер.

*Натпреварот може да го погледнете на следниот ЛИНК!