Sunday ,28 May 2023
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Видео стрим) ЖРК Вардар-Јуро Унирек
(Видео стрим) ЖРК Вардар-Јуро Унирек

(Видео стрим) ЖРК Вардар-Јуро Унирек

 ЖРК Вардар денес за ривал во Европскиот куп го има  тимот од Холандија, екипата на Јуро Унирек. Меч во Скопје ќе се одигра денес, 13 ноември од 17:00 часот во СЦ „Јане Сандански“.

Натпреварот може да се гледа низ директен пренос на следниот ЛИНК!