Monday ,11 December 2023
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Стрим) ЖРК Гевгелија-Вардар 17:00 часот
(Стрим) ЖРК Гевгелија-Вардар 17:00 часот

(Стрим) ЖРК Гевгелија-Вардар 17:00 часот

Денес, лидерот на групата-А, нашиот ЖРК Вардар гостува во Гевгелија кај истоимениот женски ракометен клуб. Во рамки на 4.коло, црвено-црните девојки ќе влезат со максимални 9.бода.  Дуелот е закажан  со почеток во 17-00 часот.

Натпреварот може да го проследните на следниот ЛИНК!