Saturday ,13 August 2022
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Видео стрим) Астибо-ЖРК Вардар
(Видео стрим) Астибо-ЖРК Вардар

(Видео стрим) Астибо-ЖРК Вардар

ЖРК Вардар, лидерот на Групата-Б во  11.рунда гостува во Штип, денес (сабота, 04.12.21) ќе одиграат средба кај тимот кој прва сезона е дел од сениорската конкуренција, екипата на ЖРК Астибо. Денешната средба е закажана со почеток во 12-00 часот во салата „Тошо Арсов“  – Штип.

*Видео стрим во живо може да најдете на следниот ЛИНК!