Thursday ,28 September 2023
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Стрим) КУП: Вардар-Ѓорче Петров
(Стрим) КУП: Вардар-Ѓорче Петров

(Стрим) КУП: Вардар-Ѓорче Петров

Денес од 20-00 часот тимот на ЖРК Вардар во 1/2-финалето од Купот ќе се сретне со Ѓорче Петров. Дуелот се игра во 20-00 часот.

Стрим од мечот можете да погледнете на следниот линк