Thursday ,25 July 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Стрим) Овче Поле-ЖРК Вардар 20:00 часот

(Стрим) Овче Поле-ЖРК Вардар 20:00 часот

FB_IMG_1681804199955

ЖРК Вардар денес гостуваа во Свети Николе кај тимот на Овче Поле СУ. Дуелот се игра во 20-00 часот.

Стрим од мечот можете да погледнете на следниот линк