Tuesday ,21 May 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Стрим) ЖРК Вардар-Ѓорче, финале младинки
(Стрим) ЖРК Вардар-Ѓорче, финале младинки

(Стрим) ЖРК Вардар-Ѓорче, финале младинки

Денес ќе се дознае шампионот во женската ракометна младинска лига. Во финалето од 19и 30 часот играат, Вардар и Ѓорче Петров-ЖРК.

Натпреварот може да го прослеидите во живо на следниот ЛИНК