Tuesday ,28 May 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > ЖРК Вардар: Лидери сме во сите младински лиги (Табели)
ЖРК Вардар: Лидери сме во сите младински лиги (Табели)

ЖРК Вардар: Лидери сме во сите младински лиги (Табели)

Преземено од официјалната страница на ЖРК Вардар:

#ЛидериТабели ❤На “зимување” идеме со три бода предност на врвот на табелите кај младинките и пионерките, кај кадетките со стружани имаме исти скор‍♀️
Кадетките освоија и како победници на Скопје Куп 2023

1 2 414997030_1062838991462598_2296267133394183178_n