Saturday ,27 November 2021
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Видео стрим) ЖРК Вардар-Овче Поле
(Видео стрим)   ЖРК Вардар-Овче Поле

(Видео стрим) ЖРК Вардар-Овче Поле

Девојките од ЖРК Вардар, денес (вторник, 23/11/2021) ќе играат меч од 10.коло во Групата-Б. Домаќини сме на Овче Поле Су во „Јане Сандански“ во Скопје. Дуелот е закажан со почеток во 19-30 часот.

*Пренос од оваа средба може да погледнете ОВДЕ!