Thursday ,09 February 2023
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Стрим) Вардар-ЖРК Пелистер
(Стрим) Вардар-ЖРК Пелистер

(Стрим) Вардар-ЖРК Пелистер

ЖРК Вардар во  9.коло во женската група-А,  игра  против тимот на ЖРК Пелистер, екипа која ја совладавме во Битола во 2.коло. Ние сме домаќини денес во салата при ОУ „Круме Кепески“, дуелот е закажан со почеток во 17 часот и 30 минута.

Натпреварот може да го погледнете на следниот ЛИНК!