Sunday ,26 May 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Стрим) ЖРК Вардар-Куманово 16-30 часот
(Стрим) ЖРК Вардар-Куманово 16-30 часот

(Стрим) ЖРК Вардар-Куманово 16-30 часот

По паузата поради Европското првенство продолжува лигата кај дамите, денес во дербито, ЖРК Вардар е домаќин  на Куманово. Дуелот се игра во СЦ „Јане Сандански’ со почеток во 16 часот и 30 минути.

 

 

*Дербито може да го погледнете на следниот ЛИНК!