Tuesday ,23 July 2024
Последни:
Home > Останати спортови > Одбојка > ЖОК Вардар ЕМ денес го игра 5.коло

ЖОК Вардар ЕМ денес го игра 5.коло

fb_img_1636790705856

ЖОК Вардар ЕМ денес го игра 5.коло во втората државна сениорска лига.

Вардарки имаат три победи по првите кола, одиграа три меча и имаат максимален ефект, во едно коло беа слободни. Денес, сабота(13/11/2021) од 15:00 часот во СЦ Форца сме домаќини на ОК Ускана.