Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > Uncategorized > (ВИДЕО) Поврзаноста на Комити и играчите низ објективот на ЕХФ
(ВИДЕО) Поврзаноста на Комити и играчите низ објективот на  ЕХФ

(ВИДЕО) Поврзаноста на Комити и играчите низ објективот на ЕХФ

Не така често се  гледаат и доживуваат сцени како во четвртокот на еден ракометен дуел било каде во Европа. Дуелот помеѓу Вардар и ПИК Cегед беше посебно емотивен, тоа не остана незабележано ни од “окото“ на  ЕХФ.

ЕХФ видеото посветено на повврзаноста на црвено-црното семејство може да го погледнет ОВДЕ!