Monday ,28 September 2020
Последни:
Home > Uncategorized > (Фотогалерија) ФК Албион „лесен залак“ за Вардар ген.2007

(Фотогалерија) ФК Албион „лесен залак“ за Вардар ген.2007

Денес, ФК Вардар(1) генерација родени 2007 година го совлада тимот  ФК Албион во дуел од детската лига. На овој меч  дојдовме до победа со резултат 4-0 (1-0), во продолжение ви носиме фотогалерија, извештајот може да го прочитате ТУКА

 0 1 2 3 4 5 6 7-2 7y 9-2 10 11 12 13 14 16 18 19 21 22-2 23 24 25 26 27 28