Friday ,23 February 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Младинките во последното коло гости на РК Илинден
Младинките во последното коло гости на  РК Илинден

Младинките во последното коло гости на РК Илинден

Младинките по 9.кола имаат максимални 27.бода, за одигрување им останува последното, 10.коло.

Во оваа последна рунда гостуваме кај тимот на РК Илинден во истоимената скопска населба. Дуелот се игра задутре, четврток (4.мај) во салата Гоце Делчев со почеток во 16-30 часот.