Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > Uncategorized > „Комити“ до Груби: Го замолуваме присутниот џган да не нè става в уста!

„Комити“ до Груби: Го замолуваме присутниот џган да не нè става в уста!

Со реплика од култниот македонски игран филм „Тетовирање“, навивачката група „Комити“ му реплицира на вицепремиерот Артан Груби за неговата осуда на нивното однесување пред вчерашниот првенствен дуел Вардар – Шкупи.

77777777777777777777777777777777777