Friday ,19 April 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Мишевски Марко
Среќен роденден  Мишевски Марко

Среќен роденден Мишевски Марко

Денес својот роденден  прославува играчот на Вардар, Марко Мишевски. Репрезентативецот на Македонија во нашите редови денес полни 23.години.

mm

Нашата редакција му посакува многу здравје, среќа и успеси во црвено-црниот дрес.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАРКО !