Saturday ,24 February 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Попусти во Фан Шопот на Вардар, за производите од колекцијата на Hummel
Попусти во Фан Шопот на Вардар, за производите од колекцијата на Hummel

Попусти во Фан Шопот на Вардар, за производите од колекцијата на Hummel

Во пресрет на новогодишните и божиќни празници, во фан шопот на Вардар во склоп на СЦ „Јане Сандански” ќе можете да купите производи од колекцијата на Hummel и притоа да заштедите до 45 отсто.

Попустите се однесуваат на целата колекција на Hummel за возрасни и деца.
Покрај овој попуст доколку се решите да купите он-лајн навивачки дрес ќе добиете и попуст од 10 отсто, а ако пак купите сет од дрес и шорц ќе добиете попуст од 10 отсто, но и гратис нанивачки шал од Вардар.

Он-лајн купувањето можете да го извршите на www.vardarfanshop.com

Попустот од 45 отсто се однесува на сите патики, чизми како и на зимските јакни, и на целата детска колекција. За останатите артикли од асортиман на Hummel постои и дополнителен 10 % на веќе намалените цени.