Sunday ,26 May 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Пренос на Арена Спорт 3 од натпреварот на Вардар со Елверум
Пренос на Арена Спорт 3 од натпреварот на Вардар со Елверум

Пренос на Арена Спорт 3 од натпреварот на Вардар со Елверум

Ракометниот клуб Вардар денес ја отвара новата сезона во Лигата на Шампионите. Црвено-црните гостуваат во Норвешкај кај екипата на Елверум.

Натпреварот кој стартува од 18:45 часот можете да го проследите со директен пренос на Арена Спорт 3.