Monday ,27 May 2019
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Дисингер
Среќен роденден Дисингер

Среќен роденден Дисингер

Денес левиот бек, Кристијан Дисингер го прославува 27 роденден, германецот пред помалку од месец дена го засили црвено-црниот клуб. На нашиот игра  им посакуваме многу успех во животот и кариерата.

Среќен роденден!