Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Лазарова Емилија
Среќен роденден Лазарова Емилија

Среќен роденден Лазарова Емилија

Денес свој роденден слави една од најважните алки на женскиот кошаркарски клуб, бекот, Лазарова Емилија. Таа четири години е дел од ЖКК Вардар, каде се закити со дури четири пехари. Има зад своето име три Куп титули и една лигашка во кои вгради значаен удел. Редакцијата на Вардар фанс и посакува среќен роденден на Еми!

emi

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЕМИ!