Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Драгана Ристова
Среќен роденден Драгана Ристова

Среќен роденден Драгана Ристова

Денес свој роденден прославува главниот  тренер во сениорската екипа на ЖРК Вардар, Драгана Ристова (Пецевска). Она што денес е сениорска екипа на црвено-црните пред се “костурот“ на нејзината селекција која претходно успешно ја водеше во пионерската и кадетската конкуренција. Таа изврши селекција на тимот и го надоградуваше од година во година.

eeee

Среќен роденден Драгана!