Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен роденден Гаџа

Среќен роденден Гаџа

img_20200826_095323

Денес свој роденден слави летното засилување на Европскиот првак, хрватскиот среден бек, Анте Гаџа. Редакцијата на Вардар фанс му посакува многу успех во црвено-црниот дрес.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН АНТЕ!!!