Saturday ,24 February 2024
Последни:
Home > Uncategorized > (Стрим во Живо) Македонија на мегдан со Грузија, 16-00 часот
(Стрим во Живо) Македонија на мегдан со Грузија, 16-00 часот

(Стрим во Живо) Македонија на мегдан со Грузија, 16-00 часот

Црвено-жолтата  младинска  селекција денеска го започнува  настапот на ЕХФ Шампионатот во Клаипеда, Литванија. Република Македонија во 1.коло игра против селекцијата на  Грузија , дуелот започнува во 16-00 часот.

Стим во живо  може да го гледате на следниот ЛИНК.