Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > Uncategorized > ХРИСТОС ВОСКРЕСНА, за многу години ВЕЛИГДЕН

ХРИСТОС ВОСКРЕСНА, за многу години ВЕЛИГДЕН

11150252_358032391072216_4991547926660278965_n

Денеска се празнува големиот христијански празник Велигден. Редакцијата на “Вардар Фанс” им го честита овој голем празник на сите наши фанови кои го слават. Им посакуваме мир, среќа и само убавини да ги пратат.

ХРИСТОС ВОСКРЕСНА!