Tuesday ,07 February 2023
Последни:
Home > Uncategorized > (Фотогалерија) Храброст донесе голема радост за вардарки, Металург фрлен на “колена“
(Фотогалерија) Храброст донесе голема радост за вардарки, Металург фрлен на “колена“

(Фотогалерија) Храброст донесе голема радост за вардарки, Металург фрлен на “колена“

Вчера младинките на Вардар беа подобри од врсничките на Металург во дербито. Тие се надминаа повторно себе и во вториот дел од негатива со 4 гола минаа во позитива од пет и на крајот победија со 26-22. Извештај од овој дуел може да најдете на нашиот сајт (овде) станува збор за убедливо најчитаниот текст во текот на вчерашниот ден на Вардар фанс.мк во кој има и видео од радоста на девојките. Во продолжение ви носиме неколку фотографии.

 0 0i 1 2 2w 5t 3 4 5 5q 6 6y 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 22 23 24 25 26