Tuesday ,25 June 2024
Последни:
Home > Uncategorized > (ФОТО) Радост за ЖРК Вардар, тага за Металург по победа во дербито на црвено-црните
(ФОТО) Радост за ЖРК Вардар, тага за Металург по победа во дербито на црвено-црните

(ФОТО) Радост за ЖРК Вардар, тага за Металург по победа во дербито на црвено-црните

ЖРК Вардар денес во дербито го победи Металург со 25-23, во еден тежок и исцрпувачки меч девојките на црвено-црниот тим дојдоа до победа и заслужено се радуваа.

0 1 6 7 8 11 13 3333