Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > Uncategorized > Среќен 20.роденден Трајкоска Јована

Среќен 20.роденден Трајкоска Јована

q2

Денес еден од голманите на ЖРК ВардарЈована Трајкоска го прославува својот 20.роденден. Трајкоска голманката со најголем стаж е дел од овој тим од пионерските денови на екипата кога беше избрана за најдобар голман, ги мина со црвено-црните сите фази, пионерска, кадетска, младинска и сениорска. На вардаровиот голман, редакцијата на Вардар фанс и посакува многу успех, среќа, здравје успех.

q3

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ЈОЦИ!