Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > Uncategorized > (Видео стрим) ЖРК Куманово-Вардар 18:30 часот
(Видео стрим) ЖРК Куманово-Вардар 18:30 часот

(Видео стрим) ЖРК Куманово-Вардар 18:30 часот

Денес, во рамки на 23.коло од женската Супер ракометна лига,  ЖРК Вардар гостува кај екипата на Куманово во истоимениот град. Натпреварот е закажан со почеток во 18-30 часот во салата „Перо Наков“, од истиот може да се гледа директен пренос.

*Натпреварот може да го погледнете на следниот ЛИНК!