Tuesday ,23 July 2024
Последни:
Home > Uncategorized > (Стрим) Ѓорче Петров-ЖРК Вардар 19:00 часот

(Стрим) Ѓорче Петров-ЖРК Вардар 19:00 часот

0000000

Денес на програмата е дербито во 2.коло од плеј-офот, тимот на  Ѓорче Петров-ЖРК  е домаќин на екипата на Вардар. Натпреварот ќе се игра со почеток во 19-00 часот во спортската сала во Ново Село.

Од натпреварот пренос може да погледнете на следниот ЛИНК!