Monday ,26 September 2022
Последни:
Home > Uncategorized > (СТРИМ) Јуро Унирек-ЖРК Вардар
(СТРИМ) Јуро Унирек-ЖРК Вардар

(СТРИМ) Јуро Унирек-ЖРК Вардар

ЖРК Вардар,  денес (сабота, 20/11/2021) во Холанија со почеток во 16-00 часот ќе го игра реванш дуелот против тимот на Јуро Унирек. Оваа е натпревар од 3.коло во „Европскиот куп“.

Стрим за гледање достапен на следниот ЛИНК