Tuesday ,28 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим (page 530)

Прв тим

Ловречиќ за Вардарфанс:Дадов се од себе,но одлуката на тренерот е последна

lovro

Играчот од средниот ред,Словенецот Анеј Ловречиќ по само 4 месеци поминати во екипата го напушти Фк Вардар.Ова го потврди клубот преку својата официјална страна.Ловречиќ во Вардар дојде од екипата на Васлуи.Вардарфанс го контактираше и за нашиот сајт го изјави следното: Read More »